Mám problémy při vkládání fotografií či informací...

 

Nejčastější dotazy týkající se přidávání fotografií či informací na Tisícovky.cz

  • Chci přidat fotografii či informaci, ale systém Tisícovky.cz mi to nechce umožnit...

Přidávání fotografií, informací i některé další činnosti na Tisícovky.cz jsou umožněny jen registrovaným uživatelům. Toto omezení jsme nezavedli proto, abychom přispěvatelům komplikovali život, ale naopak abychom Vaše veškeré další budoucí přidávání fotek a informací výrazně zjednodušili. Při příštím přidávání zpráv či snímků systém Tisícovky.cz díky přihlášení přispěvatele automaticky identifikuje a sám k nově vloženým zprávám či fotkám přidává základní údaje (jméno přispěvatele, datum vložení atd.). Do budoucna tento systém bude umožnovat i například vyhledávání všech zpráv či snímků dle autora apod.

Pokud jste již registrovaným uživatelem Tisícovky.cz a přesto máte při vkládání informací či fotek problém, překontrolujte prosím, zda jste aktuálně přihlášeni (místo nevyplněných přihlašovacích polí v levém sloupci všech stránek na Tisícovky.cz se při aktuálním přihlášení uživatele zobrazuje jeho jméno). Pokud se ze stránek Tisícovky.cz neodhlásíte (volba "Odhlášení uživatele" v levém sloupci všech stránek na Tisícovky.cz pro registrované a aktuálně přihlášené uživatele), systém Vaše přihlášení uchovává v paměti, i pokud stránky Tisícovky.cz opustíte či pokud vypnete počítač, takže při příští návštěvě stránek Tisícovky.cz jste opět rovnou přihlášeni.

Při některých úkonech (např. nucený restart Vašeho počítače apod.) však může dojít k Vašemu automatickému odhlášení, takže je pak nutné se na stránkách Tisícovky.cz znovu přihlásit (samozřejmě nikoli se znovu registrovat!).

Registrace uživatele Tisícovky.cz je zcela jednoduchý úkon, při němž je nutné uvést pouze jméno, přihlašovací e-mail a heslo. Pro registraci prosím využijte formulář Registrace nového uživatele.

  • Při odesílání fotografie se systém zaseknul...

Po vyplnění nezbytných informací o nově přidávané fotografii a stisknutí tlačítka Odeslat začíná systém Tisícovky.cz automaticky stahovat a ukládat odesílanou fotografii. Nezapomeňte prosím, že odesílaná fotografie má obvykle velikost několik Mb, a tak může stahování dat trvat (v závislosti na rychlosti Vašeho připojení) i několik minut! Proto prosím vyčkejte - systém Tisícovky.cz po dokončení stahování a ukládání dat zobrazí hlášku o úspěšném dokončení úkolu.

Ve výjimečných případech (např. pokud během stahování dat dojde k přerušení spojení Vašeho počítače s internetem) se stažení fotografie nezdaří a je nutné celé zaslání snímku zopakovat.

  • Po odeslání fotografie či nové informace se na stránkách Tisícovky.cz v popise snímku či textu zprávy nezobrazují aktivní odkazy na zmiňované tisícovky...

Aktivní odkazy na jednotlivé zmiňované tisícimetrové vrcholy či pohoří se v popisech snímků a v textech zpráv nevytvářejí v okamžiku přidání na stránky Tisícovky.cz, ale až dodatečně při kontrole administrátorem. U nově přidaných snímků či zpráv se tak aktivní odkazy projeví během několika hodin, ve výjimečných případech maximálně během několika dnů.

  • Při přidávání fotek či zpráv se vyskytly jiné problémy...

Napište nám prosím na tisicovky@tisicovky.cz. Co nejpodrobněji popište problém, který se Vám vyskytl a my Vám co nejdříve odpovíme.

Nahoru

 
 
© 2003-2015 Tisícovky s.r.o. | webmaster tofo@volny.cz | vyrobil Allstar Group