Jaký je rozdíl mezi Registrací a Objednávkou členství

 

Při nákupu v e-shopu není nutná registrace ani placená verze členství v Klubu a ceny v e-shopu tak jsou konečné!

Nákup je možné provést na stránkách standardně či jen mailem (tisicovky@tisicovky.cz) nebo telefonicky (602 386 231).

 

Tisícovky.cz nabízejí neplacené i placené služby a výhody

Pokud bychom chtěli shrnout rozdíl mezi "Registrací" a "Objednávkou členství" do jediné věty, pak bezplatná Registrace nového uživatele Tisícovky.cz slouží k běžnému nákupu zboží v e-shopu (vyplnění nezbytných údajů pro doručení zásilky) a dále k využívání základních služeb (vkládání fotek na stránky atd.), zatímco nadstandardní placená Objednávka členství v Klubu rozšiřuje poskytované výhody o rozsáhlý balík dalších slev a služeb (nejen v e-shopu Tisicovky.cz, ale i u partnerských subjektů).

Podrobnější informace naleznete v následujícím odstavci a navazujících odkazech (zejména v sekci Přehled výhod a varianty členství).

 

Rozdíl mezi Registrací nového uživatele a Objednávkou členství v Klubu

Tisícovky.cz nabízejí celou řadu výhod a služeb, z nichž většina je samozřejmě zcela bezplatných (např. základní slevy v tisícovkářském e-obchodě, možnost přidávání informací a vystavování fotografií na Tisícovky.cz, hlasování, on-line vedení Vaší evidence zdolaných tisícovek, účast při speciálních výletech na nepřístupné tisícovky atd.). Pro využití těchto služeb postačuje bezplatná Registrace nového uživatele, při níž jsou povinnými údaji pouze jméno, heslo a kontaktní e-mail. Bezplatná registrace uživatele Tisícovky.cz je trvalá (až do případného zrušení ze strany uživatele) a není proto nutné ji každý rok obnovovat.

Kromě základního balíku výhod však Tisícovky.cz ve spolupráci s dalšími partnery nabízejí i celou řadu dalších nadstandardních výhod a slev (od až 50% slev v tisícovkářeském e-obchodě, přes stovky slev na ubytování, stravování, vstupné na turistické cíle po celé České republice až třeba po slevy na ubytování v alpských chatách). Pro využívání všech těchto výhod si může registrovaný uživatel Tisícovky.cz v sekci Objednávka členství v Klubu pro konkrétní kalendářní rok přiobjednat nadstandardní placené členství v Klubu tisícovkářů, a to ve dvou cenových a obsahových variantách. Při objednávce placeného členství v Klubu doplňuje zájemce poskytnuté údaje zejména o svou poštovní doručovací adresu, u nejvyššího typu členství je nutné i zaslání fotografie potřebné ke zhotovení členského průkazu nezbytného k čerpání některých výhod a slev. Nadstandardní placená členství nabývají platnosti až po úhradě členského příspěvku.

Další podrobnosti naleznete v sekcích Klub tisícovkářů, Přehled výhod a varianty členství a Pravidla členství.

Registraci či objednávku členství můžete provést v sekcích Registrace nového uživatele, resp. Objednávka členství v Klubu.

Nahoru

 
 
© 2003-2015 Tisícovky s.r.o. | webmaster tofo@volny.cz | vyrobil Allstar Group