Východní Krušné hory - Krásy dvou světů (Jiří Svoboda)

Související odkazy: Příběhy skalních vyhlídek Českého ráje (Marek Řeháček, Jan Pikous) | Východní Krušné hory - Krásy dvou světů (Jiří Svoboda) | Jizerské hory 4 - O historii a umění do roku 1813 (Roman Karpaš, Petr Freiwillig a kolektiv) | Rokytka - Putování k pramenům (Radomil Hradil) | Stopy zvířat (Martin Lausser)

 

Východní Krušné hory - Krásy dvou světů (Jiří Svoboda)

Cena vč. DPH: 719 Kč

Cena pro členy klubu typu B: 649 Kč
Cena pro členy klubu typu C: 649 Kč

Přidat ks

 

Úplný název: Východní Krušné hory - Krásy dvou světů

Autoři: Jiří Svoboda

ISBN: 978-80-905511-3-8

Počet stran: 272 (celobarevná výpravná publikace formátu 305 x 215 mm)

 

Tato i všechny ostatní nabízené knihy skladem ihned k dodání !!!

Knihy z regionů Beskydy / Brdy / České středohoří / Českosaské Švýcarsko / Český krasČeský les / Český rájJavorníky / Jeseníky / Jizerské horyKrálický Sněžník / Krkonoše / Krušné hory / Lužické hory / Novohradské hory / Orlické hory / Plzeňsko / Posázaví / Praha a okolíRychlebské hory / Šumava / Vysočina. Knihy nadregionální / zahraniční. Vybraní autoři Klostermann / Nevrlý...

Edice Tisícovky / Tajemné stezky / Zmizelé Čechy-MoravaStaré pohlednice i foto / Letecké foto / Řeky, vodopády, jezera... / Flora / FaunaRozhlednyŽeleznice / Military / Pověsti a pohádky / Vzpomínky a vyprávění...  DVD o ČRZvýhodněné sadyNově zařazené knihyVšechny knihy.

 

Stručná charakteristika:

Třetí kniha Jiřího Svobody nás po titulech Tajemství Českého středohoří a Zázračné České středohoří tentokrát zavede do východní části Krušných hor. Výpravná obrazová publikace s obrovským množstvím nádherných fotografií a obsažných textů dokumentuje přírodní a historické zajímavosti této někdy poněkud neprávem opomíjené části naší vlasti.

Krušné hory mají za sebou bohatou historii dolování rud, proto jsou v publikaci popsány nejen různé přírodní a historické zajímavosti, které najdeme na povrchu, ale nahlédneme také do světa, který se ukrývá pod povrchem - jako by barevný svět minerálů měl svůj odraz v barevnosti zdejších horských luk.

Kniha je vybavena více než sedmi sty fotografiemi. Každá popsaná lokalita je též označena číslem a zanesena do příslušné mapy, což jistě usnadní orientaci všem zájemcům o krásy Krušných hor.

Výběr z nabídky souvisejících knih:

Nahoru

 
 
© 2003-2015 Tisícovky s.r.o. | webmaster tofo@volny.cz | vyrobil Allstar Group