Outdoorový průvodce - Beskydy a Javorníky (Jakub Turek a kol.)

Související odkazy: Tradiční horský transport (Aleš Smrčka) | Sešívání republiky - Netradiční cestopis z česko-slovenské hranice (Marek Šalanda) | Outdoorový průvodce - Beskydy a Javorníky (Jakub Turek a kol.)

 

Outdoorový průvodce - Beskydy a Javorníky (Jakub Turek a kol.)

Cena vč. DPH: 9999 Kč

Cena pro členy klubu typu B: 8888 Kč
Cena pro členy klubu typu C: 8888 Kč

Přidat ks

 

Úplný název: Outdoorový průvodce - Beskydy a Javorníky

Autoři: Jakub Turek a kolektiv

ISBN: 978-80-247-2021-0

Počet stran: 120

 

Tato kniha již bohužel není skladem !!!

Knihy z regionů Beskydy / Brdy / České středohoří / Českosaské Švýcarsko / Český krasČeský les / Český rájJavorníky / Jeseníky / Jizerské horyKrálický Sněžník / Krkonoše / Krušné hory / Lužické hory / Novohradské hory / Orlické hory / Plzeňsko / Posázaví / Praha a okolíRychlebské hory / Šumava / Vysočina. Knihy nadregionální / zahraniční. Vybraní autoři Klostermann / Nevrlý...

Edice Tisícovky / Tajemné stezky / Zmizelé Čechy-MoravaStaré pohlednice i foto / Letecké foto / Řeky, vodopády, jezera... / Flora / FaunaRozhlednyŽeleznice / Military / Pověsti a pohádky / Vzpomínky a vyprávění...  DVD o ČRZvýhodněné sadyNově zařazené knihyVšechny knihy.

 

Poznámka: 

Lesnaté Moravskoslezské Beskydy jsou ekologicky čistou oblastí České republiky, která leží mimo ruch tradičních turistických center. Můžete se s námi vydat na průzkum krajiny mezi Lysou horou (HLV 48; 1324 m), Radhoštěm (HLV 157; 1129 m) a Malým Javorníkem (HLV 328; 1021 m), která je krásná po celý rok. Nabízejí se vám zde nejrůznější aktivity - procházky v malebných údolích, túry v horském prostředí, cyklistické výlety, lyžování na zasněžených svazích, výlety na běžkách po hřebenech, vodní turistika, skalní lezení, koupání, paragliding... Při vašem pobytu v tomto kraji se můžete nechat inspirovat dalším dílem netradičního outdoorového průvodce!

Nahoru

 
 
© 2003-2015 Tisícovky s.r.o. | webmaster tofo@volny.cz | vyrobil Allstar Group